W piątek (16 grudnia) w Hali sportowej ECKZiU w Gubinie, odbył się Mikołajkowy Turniej halowej piłki nożnej dla chłopców. W rywalizacji sportowej wzięło udział 8 drużyn z naszej szkoły. Dużo zabawy, emocji, i piłkarskiej rywalizacji towarzyszyło wszystkim drużynom. Turniej rozgrywany był „systemem pucharowym”, a wszyscy piłkarze z dużym zaangażowaniem walczyli do ostatniej minuty każdego meczu. Łącznie rozegrano 16 meczów.


Po rozegraniu wszystkich meczów, zwycięzcą Turnieju okazał się zespół ORO ROLLO, który pokonał w meczu finałowym zespół Papieżaków po serii rzutów karnych 6-5.

Zwycięska drużyna zagrała w składzie: Jakub Sykuła, Grzegorz Moczulski, Adam Moczulski, Antoni Młyńczak, Kamil Ratajczak.

Klasyfikacja końcowa turnieju:

1, ORO ROLLO
2. Papieżaki
3. FC Byle Co
4. Kinderki
5. Glodni Chlebowo
6. Tpsy
7. FC Kebab
8. FC Rolniczak

Wyłoniono również Króla Strzelców Turnieju, którym okazał się Kamil Ratjczak z zespołu ORO ROLLO. Najlepszym bramkarzem Turnieju piłkarskiego został Michał Eret z zespołu Papieżaki. Zwycięska drużyna otrzymała Puchar sportowy, który został ufundowany przez Dyrektora naszej szkoły. Turniej Piłkarski został zorganizowany przez nauczycieli wychowania fizycznego naszej szkoły.

Organizatorzy serdecznie gratulują i życzą dalszych sukcesów sportowych
wszystkim uczestnikom Turnieju.